تبریک انجمن بازیگران به سوسن پرور برای یک جایزه بین المللی

]

انجمن بازیگران سینمای ایران به سوسن پرور برای دریافت جایزه از جشنواره فیلم «تورینو سینه فست» ایتالیا تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران،پیام تبریکی به شرح زیر صادر کرد:

باعث خشنودی و مباهات است که همکار عزیزمان سرکار خانم " سوسن پرور " موفق شدند، در جشنواره‌ی تورینو سینه فست ایتالیا عنوان بهترین بازیگر زن را برای بازی در فیلم بوتاکس دریافت کنند.

شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران این موفقیت با ارزش را به ایشان تبریک عرض کرده و برای تمامی دست‌اندرکاران سینمای کشور عزیزمان سربلندی و سرافرازی روزافزون آرزو می‌کند.

سوسن پرور برای بازی در فیلم «بوتاکس» ساخته کاوه مظاهری، موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر زن از هشتمین جشنواره تورینو سینه فست در کشور ایتالیا شد.

انتهای پیام

سوسن پرور بهترین بازیگر زن جشنواره تورینو سینه‌فست شد

]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی پروژه، در مراسم پایانی هشتمین دوره جشنواره تورینو سینه‌فست در ایتالیا، سوسن پرور برای بازی در فیلم «بوتاکس» جایزه بهترین بازیگر زن این رویداد سینمایی را از آن خود کرد.

این اولین جایزه سینمایی سوسن پرور در طول کارنامه کاری بیست ساله‌اش است. «بوتاکس» اولین تجربه بازی پرور در قالب یک نقش جدی و غیرکمدی است.

رقبای اصلی «بوتاکس» در این رویداد، برندگان جشنواره‌های معتبری چون سن سباستین، ریودوژانیرو، روتردام، مسکو، ونیز، ورشو، کارلووی واری و شب‌های سیاه تالین بوده‌اند.

سوسن پرور در پیام ویدیویی خود برای جشنواره، پس از تشکر از هیات داوران، کاوه مظاهری (کارگردان) و سروش سعیدی و مهدخت مولایی (هم‌بازی‌های او) و عوامل «بوتاکس»، گفت: «این جایزه زمانی به دست من می‌رسد که دنیا خوشحال نیست، بنابراین من هم مثل دنیا خیلی خوشحال نیستم. ممنون که با این جایزه باعث خوشحالی من شدید. امیدوارم یک روزی یک جشنواره‌ای باشد که بی‌بهانه به تمام مردم دنیا جایزه بدهد، به خاطر مهربانی و به خاطر خیلی چیزهایی که شاید فراموش‌شان کرده‌ایم. تا این‌جوری تمام دنیا خوشحال باشند.»

این فیلم هم اکنون در سینماهای گروه «هنر و تجربه» در حال اکران است.

سوسن پرور منتخب بهترین بازیگر زن در فیلم «بوتاکس» شد

]

به گزارش خبرنگار ایمنا، سوسن پرور در اینستاگرام آورده است:

“سوسن پرور، بهترین بازیگر زن جشنواره سینه فست

برای بازی در فیلم بوتاکس

در مراسم پایانی هشتمین دوره جشنواره تورینو

سینه‌فست در ایتالیا، سوسن پرور برای بازی در فیلم «بوتاکس» جایزه بهترین بازیگر زن این رویداد سینمایی را از آن خود کرد.

این اولین جایزه سینمایی سوسن پرور در طول کارنامه کاری بیست ساله‌اش است. لازم به ذکر است که بوتاکس اولین تجربه بازی پرور در قالب یک نقش جدی و غیرکمدی است.

رقبای اصلی «بوتاکس» در این رویداد، برندگانِ جشنواره‌های معتبری چون سن سباستین، ریودوژانیرو، روتردام، مسکو، ونیز، ورشو، کارلووی واری و شب‌های سیاه تالین بوده‌اند.

سوسن پرور در پیام ویدئوی خود برای جشنواره، پس از تشکر از هیأت داوران، کاوه مظاهری (کارگردان) و سروش سعیدی و مهدخت مولایی (هم‌بازی‌های او) و عوامل بوتاکس، گفت: «این جایزه زمانی به دست من می‌رسد که دنیا خوشحال نیست، بنابراین من هم مثل دنیا خیلی خوشحال نیستم. ممنون که با این جایزه باعث خوشحالی من شدید.

امیدوارم یک روزی یک جشنواره‌ای باشد که بی‌بهانه به تمام مردم دنیا جایزه بدهد، به خاطر مهربانی و به خاطر خیلی چیزهایی که شاید فراموش‌شان کرده‌ایم. تا این‌جوری تمام دنیا خوشحال باشند»

این فیلم که هم اکنون در سینماهای گروه هنر وتجربه در حال اکران است، پرفروش‌ترین فیلم این گروه در دوران کرونا بوده است. "